11 października 2013

Bad / Good Girl T-shirt & Plaid Skirt

Z talerzy unosił się zapach koperku i pietruszki. Temperatura zupy zmuszała nas do nieprzyzwoitego siorpania. O czekaniu aż wystygnie nie było mowy. Raz, że z brzuchów wydobywały się dźwięki, przypominające żaby skrzeczące w stawie. Dwa - od zachodu słońca dzieliło nas jeszcze wiele godzin, a obowiązki piętrzyły się jak szalone.

Codzienny pęd przerwał telefon. Głos starszej pani w słuchawce był drżący. Przejęcie, niedowierzanie, wdzięczność, radość - emocje przeplatały się jak kosmyki włosów w warkoczu dobieranym. Babcia pociągała nosem, a łzy wzruszenia kapały na słuchawkę. Chwilę szczęścia dała jej drobna zmiana. Jedno słowo zastąpione innym. "Obowiązek" zamieniony na "przyjemność".

Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że w życiu od tych wielkich osiągnięć i sukcesów, o wiele ważniejsze są drobne gesty i słowa. Wystarczy na chwilę przystanąć, schować do kieszeni to ciągłe "ja", "mnie", "moje" i spojrzeć na drugiego człowieka tak, jakbyśmy chcieli, żeby on patrzył na nas. Z szacunkiem, tolerancją i zrozumieniem.

Mnie też potrzebne są zmiany. Niemałe i nie od dziś. Te prywatne zachowam dla siebie. Pozostałe dotyczą między innymi bloga. Szablon i nagłówek prawdopodobnie pójdą pod nóż. Prawdopodobnie - bo nie wiem, czy sama sobie z tym poradzę. Myślałam też o zmianie nazwy, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. No i najważniejsza rzecz, która wymaga niestety sporego wkładu finansowego - aparat. Ten ostatni, jak wiecie, jeszcze przez chwilę musi pozostać w sferze marzeń ściętej głowy.











koszulka/top - sh
kurtka/jacket - Mango
spodnica/skirt - sh
workery/workers - Sequin Shoes
naszyjnik/necklace - iloko

Plaid skirt

9 komentarzy:

 1. ta spóniczka jest oblędna!! I jakie boskie buty ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna spódnica!! cudownie wyglądasz! obserwuję i liczę na to samo:) buziaki:*)

  OdpowiedzUsuń
 3. stylizacja na wielki plus
  te spódnice sąniesamowite!
  znów krata w modzie <3
  rozaliafashion.blogspot.com- klikniesz w baner SHEINSIDE na blogu?
  dzięki ;*
  obserwuje:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ten look! <3


  Pozdrawiam
  Confassion
  www.confassion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Wasze opinie są dla mnie ważne i motywujące. Pozytywy dodają skrzydeł, a konstruktywna krytyka pozwala spojrzeć na daną stylizację z innego punktu widzenia.