17 września 2015

DZIURAWE BOYFRIENDY I BIAŁY T-SHIRT
Jakiś czas temu zastanawiałam się na tym, dlaczego zdjęcia niedopracowane, niewymuskane mają o wiele więcej lajków na Instagramie niż te idealne. Kiedyś wstawiłam dwie foty, na których była ubrana identycznie. Różnica tkwiła w sposobie wykonania. Jedno było robione przed lustrem, telefonem z dość kiepskim aparatem. Drugie o wiele wyraźniejsze, lepiej oświetlone, dobrze wykadrowane - zrobione lustrzanką. 

Ot taka zagwozdka i paradoks dzisiejszego świata, który z dnia na dzień rozumiem coraz mniej. Z jednej strony moznaby pomyśleć, że taka fota z rąsi, pyknięta przed lustrem w przelocie, wyda się odbiorcy bardziej naturalna, szczera, swojska i moze w tym tkwi sekret. Moze dlatego lepiej się "sprzedaje". Może zbyt dobre nie jest zbyt dobre? Ale znowu stawiać na bylejakość? Jakoś mi się to nie widzi. A Wy co myślicie? 
PŁASZCZ|COAT: SHEIN (klik
T-SHIRT: ZARA
BOYFRIENDY: ZARA
NASZYJNIK|NECKLACE: ZARA
TOREBKA|BAG: MANGO
SANDAŁY|SANDALS: STYLOWEBUTY

10 komentarzy:

 1. śliczne sandały! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Slicznie wyglądasz! mega da te spodnie też je mam ale moje to już do kosza pójdą bo 2 sezon w nich chodzę i wyglądają jak z darów ;-) Cóż czasem ludzie wolą spontan niż pozowanie, marudy kapryśne ;-) ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Slicznie wyglądasz! mega da te spodnie też je mam ale moje to już do kosza pójdą bo 2 sezon w nich chodzę i wyglądają jak z darów ;-) Cóż czasem ludzie wolą spontan niż pozowanie, marudy kapryśne ;-) ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna stylizacja! Bardzo mi sie podoba

  OdpowiedzUsuń
 5. mój gust w 100% !! co do Instagrama, też cały czas się nad tym zastawiam i do tej pory pojąć nie mogę w czym tkwi fenomen :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądasz świetnie ;) rewelacyjne spodnie, buty, torebka, no i oczywiście płaszcz ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Wasze opinie są dla mnie ważne i motywujące. Pozytywy dodają skrzydeł, a konstruktywna krytyka pozwala spojrzeć na daną stylizację z innego punktu widzenia.