04 marca 2013

Goodbye Winter

Kojarzycie facebookowe foty - łańcuszki, na których widnieją chore dzieci lub wychudzone zwierzęta? I te ckliwe napisy w stylu: Nie bądź obojętny. Dla Ciebie to tylko jedno kliknięcie. Każdy "like" to złotówka, a "udostępnienie" 2 zł. 

Litości - krzyczę najgłośniej, jak potrafię!!! Czy nasze społeczeństwo jest naprawdę aż tak naiwne i wierzy, że kliknięcie lajka pod zdjęciem jest w stanie zasilić czyjeś konto bankowe? Przecież to jakaś durna fala fałszywej pomocy i spam nad spamy! Zastanawiam się również kto i w jakim celu wypuszcza takie durnoty. No bo przecież, żeby sklecić taki obrazek, trzeba poświęcić chwilę na znalezienie odpowiednio makabrycznego lub wzruszającego zdjęcia, dodać opis, wrzucić na fejsa, rozesłać po znajomych (tudzież nieznajomych). No żeby z nudów takie rzeczy? Koniec świata! 


*********


Co do fotek... cóż... skleroza nie boli, tylko się człowiek nachodzić lub wytłumaczyć musi ;-) Całkiem zapomniałam o tych zdjęciach i natknęłam się na nie wczoraj. Zrobione pod koniec stycznia na wiejskiej zabawie w remizie ;-) Czasem "czeba" się odchamić :p 
Dzisiejszą stylizacją definitywnie żegnam się z zimą i śniegiem po kolana! Przeganiam minusowe temperatury neonowymi akcentami. Niech idą precz - a kysz!!!! 


sukienka/dress - ASOS (sh)
szpilki/heels - DeaShop
naszyjnik/necklace - H&M
11 komentarzy:

 1. sukienka jest przepiękna, cudownie leży! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest przepiękna! bardzo ładnie się prezentuje na Tobie!
  Ja również nie wierzę w takie kłamstwa jak kliknięcie like, spowoduje pomoc, banał.

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, mi też ręce opadają na te facebookowe fotki... a naiwność ludzka nie zna granic...

  Ciekawa sukienka! Ślicznie wyglądasz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa stylizacja :)
  A co do zdjeć-łańcuszków na facebooku... Kiedyś bardzo trafnie podsumował to ADBuster :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem go oglądam. Facet jest świetny ;-) Ale o łańcuszkach nie słyszałam. Na pewno poszukam :D Dzięki!

   Usuń
 5. piękna sukienka :)

  http://prettylittlefashionistaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Wasze opinie są dla mnie ważne i motywujące. Pozytywy dodają skrzydeł, a konstruktywna krytyka pozwala spojrzeć na daną stylizację z innego punktu widzenia.