31 grudnia 2014

GOODBYE 2014Robaczki moje ;-) To już ostatni wpis w tym roku.
Nie będzie podsumowań, ckliwych wspomnień ani noworocznych postanowień. Jedyne czego życzę sobie i Wam, to zdrowie. Jego brak najbardziej dał mi się we znaki w 2014 roku. Mam nadzieję, że kiedy zegar wybije północ całe zło, wszelkie choróbska, zarazki i dolegliwości prysną jak bańka mydlana. 

Teraz wiem, że jeśli jesteśmy zdrowi, to tak naprawdę cała reszta zależy w mniejszym lub większym stopniu od nas. Kiedy tak włóczyłam się po szpitalnych korytarzach zrozumiałam jedno. Nie warto tracić w życiu czasu na marudzenie, kłótnie, zawiść, wybrzydzanie, włażenie z buciorami w życie innych czy robienie im za przeproszeniem koło tyłka. 

Żyjcie pełnią życia, cieszcie się tym, co macie, kochajcie ludzi. Nie szukajcie zaczepki, zażegnujcie konflikty, bądźcie życzliwi i pomocni. Znajdźcie pasje i realizujcie je dla własnej satysfakcji oraz ku uciesze i z korzyścią dla innych. Ale przede wszystkim bądźcie zdrowi i uśmiechajcie się do siebie. Zobaczycie, że wtedy życie będzie piękniejsze, a marzenia staną się łatwiejsze do zrealizowania.


Szczęśliwego Nowego Roku ;-)


6 komentarzy:

 1. Piękne fotografie. Życzę Ci udanego i pełnego uśmiechu roku 2015!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku! Niech będzie jeszcze lepszy od poprzedniego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mądre słowa! Wszystkiego dobrego! Dużo zdrowia i uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie żegnasz stary Rok :) cudne zestawienie ubrań ;) Piękna jest ta torebka :) to MOHITO ? jak się sprawuję, nie popękała nigdzie ?;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, to Mohito. Nic się z nią nie dzieje, ale wiesz, noszę ją od okazji do okazji. To taka moja torebka imprezowa, także pewnie posłuży mi kilka lat :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Wasze opinie są dla mnie ważne i motywujące. Pozytywy dodają skrzydeł, a konstruktywna krytyka pozwala spojrzeć na daną stylizację z innego punktu widzenia.