07 stycznia 2015

GRANATOWA PARKA


Nowy rok witam skromnie. Niezbyt wyszukanie jeśli chodzi o stylizację i dość powściągliwie w kwestii wymądrzania się. Dziś pałeczkę oddaję Wam.

Kiedy dostawaliście w szkole piątkę, myśleliście "Ale super, dałem radę teraz, dam też następnym razem"? Czy może spoczywaliście na laurach w nadziei, że jedna pozytywna ocena w zupełności Wam wystarczy? Czy kiedy w dzienniku pojawiła się pała stwierdzaliście: "Oooo nie. Muszę się poprawić"? Czy może zła ocena wpływała na Was deprymująco, przez co odbierała Wam wiarę w siebie i chęć do dalszej nauki?

Innymi słowy, Drodzy moi, mam do Was dzisiaj proste pytanie. Co motywuje Was do działania i pracy nad sobą? Kij czy marchewka? Nagroda czy kara? Kiedy dostajecie pozytywnego kopa: jeśli Was chwalą czy kiedy ganią? 
 PARKA: MANGO | SWEATER, GLOVES: SH | JEANS, BAG: STRADIVARIUS | BOOTS: CZASNABUTY.PL


*****
Na koniec ostateczny wynik wielkiego, całorocznego podsumowania ;-) W poprzednim wpisie prosiłam Was o wybranie ulubionych stylizacji z 2014 roku a także obiecałam podać swoje typy. 


Wasi faworyci:


Zestawy, w których ja sama czułam się najlepiej:

11 komentarzy:

 1. genialnie wyglądasz <3 parkę masz świetną !

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedno i drugie, choć chyba jednak pochwały ostatecznie zawsze zwyciężały. I to nawet nie z chęci budowania własnego ego, a niechęci do zawiedzenia osoby, która chwali.
  Lubiłam, gdy ktoś był ze mnie dumny- czy to rodzice z pięknego świadectwa, czy nauczycielka z wygranego konkursu.
  Zresztą do tej pory to aprobata innych napędza mnie do działania. Samozadowolenie- owszem rzecz ważna i powinna być najwazniejsza i to nie tak, że kieruję się wyłącznie zdaniem innych, ale najbliżsi- tak to dla nich się staram najbardziej.

  A zestaw bardzo mi się podoba, zwyklak niezwykły- czyli dokładnie tak, jak lubię najbardziej!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajna parka a z tym swetrem rewelacyjnie razem wygląda! fajne podsumowanie, widzę, że to był dobry rok! :) Teraz to juz będę na bieżąco, bo jestem u Ciebie :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie zdecydowanie motywuje marchewka... mam ochotę jeszcze bardziej sie starać, by nie zawieść pokładanych we mnie nadziei, a i sama czuję się bardziej dowartościowana. Kij mnie straszliwie zniechęca - tak, że mam ochotę rzucić wszystko w diabły:)

  Piekna, jak zawsze:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zestawy. Ja się sama motywuje, hah. Jestem bardzo ambitna i jakoś tak samo przychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna stylizacja, taka zwykła, ale na pewni nie nudna :-) Parka i sweterek tworzą świetna parkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo przyjemna i ciepła stylizacja:) w sam raz na o dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie najbardziej mobilizuje pochwała, gdy ktos mnie docenia od razu widze sens tego co robię :) nie mówię o nagrodzie itp, wystarczy uśmiech, zwykły tekst " dobrze to zrobiłaś" i już micha się cieszy i napedza u mnie machinę rozwoju :)
  Cudna kurta :) ciepło i naturalnie :)
  pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładna parka, pasuje do Ciebie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Wasze opinie są dla mnie ważne i motywujące. Pozytywy dodają skrzydeł, a konstruktywna krytyka pozwala spojrzeć na daną stylizację z innego punktu widzenia.